Spaaremaa Wellfest leiab aset 26. - 30. aprillil 2017

1200 spaakohta umbes 14 000 elaniku kohta teeb Kuressaarest tõenäoliselt maailma kõige spaa-tihedama linna mistõttu on meie saart juba ammu hüütud hellitusnimega Spaaremaa. Ja eks see Saaremaa ongi nagu üks suur mõnus spaa – puhas õhk, soe päike, head sportimisvõimalused looduses, lõõgastumis- ja terviseturgutusvõimalused spaades, teada-tuntud saaremaine toit laual.

2017.aasta Spaaremaa Wellfest toimub aprilli lõpus ja pakub tegevusi kogu perele! Vaata juba täna häid pakkumis SIIT

www.wellfest.ee 

25. veebruar 2017 “Noarootsi Saunaralli 2017”

Noarootsi Saunaralli viib kokku Noarootsi valla kohalikud ettevõtjad, ettevõtlikud inimesed ning talvised külalised ka väljastpoolt valda. Noarootsi saunaralli erineb teistest Eestis korraldatavatest saunarallidest sellepoolest, et see ei ole kiiruse peale. Punkte saab sauna külastamise ja lisaülesande lahendamise eest.

 

Esindatud on erinevat tüüpi saunad, alustades telksaunast, lõpetades kümblustünniga. Igas saunas peab viibima vähemalt viis minutit. Sel aastal toimub sauralli juba teist korda, ootame kõiki osalema ja end registreerima!!

Jälgi infot: https://www.facebook.com/noarootsisaunaralli/ 

Talvised võimalused Haapsalus ja Läänemaal

Haapsalu Väikese Viigi liuväli on tasuta uisuväljak looduslikul veekogul. Uisuraja pikkus: 1,7 km. Võta sõber kaasa ning tule naudi liugu. Veendu alati jää turvalisuses!!!

Jäätee - Jäätee algab Haapsalus Suur-Mere ja Supluse tänava ristmikul ja lõpeb Noarootsis Österby sadama muuli juures. Jäätee on avatud kell 10-17 ning sinna lubatakse sõidukeid tegeliku massiga kuni kaks tonni. Jäätee avatakse sobivate ilmastikuolude korral. Jälgi infot veebist Maanteeameti kodulehelt. 

Tõukekelgu matkad - Tule tõukama! Tõukekelguretked üle jäiste väljade!
Matkad Haapsalu lahel ja lähistel ja tõukekelgu laenutus Haapsalus Väike-Viigil. Põnevad ja väga mitmekülgsed tõukekelgu matkad Haapsalus ja lähiümbruses. Matkad toimuvad nii maal kui merel ja on jõukohased kõigile. www.toukatakka.ee 

Paralepa suusarajad - Looduskaunis Paralepa parkmetsas Haapsalu linna piiril asub Paralepa Terviserada. Looduslikul rajakattel saab talvel suusatada, suvel kõndida, joosta ja rattaga sõita. Pimedatel õhtutundidel (kuni 22.00) on valgustatud 2,5 kilomeetrine rada.

Palivere Turismi-ja tervisespordikeskus - lumeperioodil avatud suusarajad ja kelgunõlv. www.paliverekeskus.eu 

Külma ilma eest peitu Wabrikusse Hiiumaale!

Hiiumaal avasid uksed Hiiumaa Pruulikoda ning pruulikoja pubi Wabrik.

WABRIK oo Hiiumaa Pruulikoja juure tehet öllepubi, mes oo aastaringi lahti. Seel saab mõnusa kõhutäie eed kohalikku söögipoolist, naabrimihega keikse paramad ölut juua, mandri peeld tulnd külalisi vasta vetta ning nädala vahedustel omalgid ea aega veeta. Aadress Vabaduse 15, Kärdla. Avatud aastaringselt P-N 12-23, R-L 12-02

Hiiumaa pruulikoja õlled on lühikese tegutsemisaja jooksul juba tuntust kogunud Baltikumi suurimal õllevõistlusel Baltic Beer Star, kus saadi tunnustus nelja hõbe- ja ühe pronksmedali näol.

Hiiumaa Pruulikoja õlle teeb eriliseks baasmaterjalina kasutatav tuntud Kärdla arteesia vesi, algupärased Hiiu õlletraditsioonid on sidunud tänapäevaseks tervikuks kuulus õllemeister Jan Koma. Hiiumaa Pruulikoja õllevalikus on hetkel 8 erinevat ale ja laager tüüpi õlut.

www.hiiumaabrewery.ee