Ninaotsa päkapikumaa avaüritus 8. detsembril koos öölaadaga

Päkapikumaa ootab teid meisterdama, aarde jahile, teed jooma ning aset leiab nii mõndagi maagilist. Programmi pikkuseks on 1,5 tundi.

Ninaotsa Päkapikumaa on heategevuslik päkapikumaa, mille eesmärgiks on tuua killuke rõõmu ja meeldivalt veedetud aega lastele ja lapsemeelsetele.

Individuaalkülastajale oleme avatud lisaks avaüritusele, mis on 8. detsembril ka 10. detsembril ning 17. detsembril. Mõlemal päeval kella 12-18, olete väga oodatud!

https://www.facebook.com/events/1769251659981508/ 

9.-10. detsember Talvine käsitöö- ja omatoodangu laat Kärdla kultuurikeskuses

Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas leiab 12.-16. detsembrini aset mädarõikahõnguline jõuluprogramm

Viis päeva kestev programm on inspireeritud 1960. aastatest, mil Hiiumaal ei olnud jõuluteema aktuaalne, tõeline pidu ja puhkus saabusid alles koos aastavahetusega. Siis tulid raketid ja nääripeod, aastakokkuvõtete tegemine töökohtadel ning parimate tunnustamine. Nii meiegi, üheskoos tolleaegseid esemeid vaadates, tööst rääkides, koduses interjööris liikudes ja lugusid kuulates, paneme möödaniku mõnusalt elama. Programmi lõpus istume pidulikult kaetud lauda, kus lisaks magusroale ka veidi vaimu saab virgutada.
LOE EDASI 

23. detsember Kassari Puhkekeskuse jõululaat

Mis oleks maitsvaim roog jõululaual või ilusaim kink lähedastele? Ikka see, mis kodusaarel kasvanud, hingega tehtud, hoolega valmistatud ja südamest tulnud. Kassari jõululaadalt leiab igaüks endale sobiva, olgu selleks jõulutoidud lauale, kingitused koti sisse või õllevuntsid nina alla! Ootame Teid külla kella 13.00-17.00
LOE EDASI