Foto: GOSPA

 

Lääne-Eesti turismuudised

talv 2016

Jõuluootus Lääne-Eesti maakondades: HIIUMAALSAAREMAALLÄÄNEMAAL

PÄRNUMAAL Meeleolukad aastavahetuse sündmused Lääne-Eestis!

Talviseid tegemisi Kultuurikava │ MTÜ Lääne-Eesti Turism tegemised │

Liitu meiega Facebookis │ Liitun uudiskirjaga │

Jõuluootus Lääne-Eesti maakondades

Jõuluootuse aeg Hiiumaal
Suvel leiab suur hulk eestlasi Hiiumaa ise üles, meie aga soovitame Hiiumaale minna hoopis talvel! Kui ilmastikuolud lubavad, siis saab minna mööda jääteed, kuid ka peagi Hiiumaa ja mandri vahet sõitma hakkav Leiger pakub kindla peale avastamisrõõmu. Seega otsi omale majutus (SIIT) ja vaata juurde, kuidas hiidlased jõuluootuse aega sisustavad või tee hoopis enne üks kingireis Hiiumaale?!

Jõuluaegseid meisterdamisi lastele Saaremaal
Ka sel aastal korraldavad erinevad Saaremaa asutused jõulueelseid töötubasid, etendusi ja teisi toredaid tegemisi, et väikeste inimeste jõuluvana ootus ei tunduks nii pikk. Ja millal siis veel perega aeg maha võtta kui mitte nüüd! Angla jõulumaal on toredaid meisterdamisi suurtele kui väikestele ja juba neljandat aastat on avatud Kuressaare linnuses jõulumaa. 

Haapsalus ja Läänemaal loovad jõulumeeleolu kontserdid, peod ja etendused
Detsembris-jaanuaris leiavad Haapsallu tee mitmed head muusikud ning meeleolukaid kontserte on kavas palju. Kui oled siiapoole teel, siis kindlasti soovitame külastada 6.-7. jaanuaril toimuvat Vene Laata, mis inspireeritud naaberriigi kultuurist ja köögist. Aga miks mitte tulla juba pikemalt ning avastada ka maakonnas toimuvat - maitseelamusi pakub Dirhami kalakohvik, hubast olemist Roosta puhkeküla, miks mitte põigata Vormsile või teha tutvust taluloomadega Ranna Rantšos. 

Pärnumaal elab lausa oma jõuluvana ja siin asub Eesti suurim jõulumaa!
Leiutajateküla on muutunud  talviseks muinasjutumaaks. Külaelanikud on kaunistanud oma kodud, aiad ja metsarajad ning etendavad külastajatele toredaid jõulunäidendeid. Päris Jõuluvana ja Jõulumemm elavad aga Jõuluvana Korstna talus ja ootavad lapsi enda juurde meisterdama ja jõulujutte rääkima. Maarja Magdaleena Gildis leiate eest aga toreda jõuluprogrammi koos etenduse ja meisterdamisega. Ja kui satute kingiostu lainele, siis ootavad teid jõululaadad üle linna. 

Veeda meeldejääv aastavahetus meiega!

Aastavahetus pakub meeleolukaid sündmuseid üle terve Lääne-Eesti
Kui plaanid aastavahetuseks veel tegemata, siis vaata siit edasi - oleme teie jaoks pannud kokku suure hulga toredaid sündmusi, mis Lääne-Eestis aastavahetusel toimuvad. Meeleolukate ja säravate pidudega võetakse uus aasta vastu spaahotellides, restoranides ja kohvikutes. Et uus aasta saaks aga mõnusalt tulla, vaata juurde ka majutus, sest nii on kõige mugavam ja mõnusam! 

Talviseid tegemisi

Sündmused, talvised tegevused ja muud põnevat
Kas sinu uue aasta lubadus sisaldab millegi uue ja põneva tegemist või avastamist? Ja sa ei ole veel ära proovinud kõiki talvel vabas õhus tehtavaid tegevusi? - Sobivate ilmaolude korral on meil uue aasta esimestel kuudel sulle pakkuda Euroopa pikim jäätee (suurema tõenäosusega muidugi mitu lühemat, kuid asi seegi), uisuväljad ja kvaliteetsed suusarajad. Kellele meeldivad aga kiiksuga asjad, siis 25. veebruaril toimub Noarootsi Saunaralli ning 26.-30.04. Spaaremaa Wellfest.

Ootame tagasisidet Lääne-Eesti turismiuudiskirjale
Lääne-Eesti turismiuudiskirja eesmärk on jagada regioonis toimuva kohta infot, tutvustada uusi tooteid ja anda mõtteid tootearenduseks. Ootame Sinu tagasisidet ja ettepanekuid uudiskirja kohta!

 

 

Uudiskirja aitasid kokku panna: Ave Lääne (SA Pärnumaa Turism), Getter Koobas (SA Pärnumaa Turism), Annika Mändla (MTÜ Läänemaa Turism), Kadri Raba (MTÜ Läänemaa Turism), Viktoria Bubukin (MTÜ Visit Saaremaa), Liis Remmelg (SA Tuuru), Kaja Karlson (MTÜ Lääne-Eesti Turism), Lääne-Eesti turismiettevõtjad, -organisatsioonid ja -ühendused