Lääne-Eesti sadamate ja sihtkohtade veebitrükis soome keeles

Uuendatud on soomekeelne Lääne-Eesti sadamaid ja sihtkohtasid tutvustav veebitrükis PDF "Länsi Viron Vesilla 2018". Trükis sisaldab Lääne-Eesti sadamate ja sihtkohtade infot ning ettevõtjate pakkumisi. 

Trükise väljaandja MTÜ Lääne-Eesti Turism. Täname kõiki osalenud ettevõtjaid koostöö eest!

 

 

Jalgrattaturismi seminarid Lääne-Eestis

MTÜ Lääne-Eesti Turism korraldas seminare Lääne-Eesti regiooni ettevõtetele  ja atraktsioonidele, kes näevad oma sihtgrupina  jalgrattaga liikuvaid turiste ja pakuvad neile sobilikku turismitoodet.  

Toimumisajad- ja kohad:
29. septembril Läänemaal, Puise Nina talus, puiseninatalu.ee
30. septembril Pärnu Keskraamatukogus Akadeemia 3
06. oktoobril Saaremaal, Spa Hotell Meri, www.saaremaaspahotels.eu
07. oktoobril Hiiumaal, Rannapaargus, www.rannapaargu.ee

Seminaride eesmärgiks oli luua jalgrattaturistidele sobivaid turismitooteid ja pakette. Seminari viis läbi Toomas Lelov. Toomasel on turismialane kogemus aastast 1997, hetkel on tegevjuht ettevõttes City Bike OÜ.

Vaata täpsemalt päevakava DOC SIIT

Pereturismitoote arendamise seminarid

MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös Tartu Ülikooli Pärnu kolledžiga korraldas 2014 aasta aprillikuus pereturismitoote arendamise seminarid regiooni ettevõtjatele.
Seminarid toimusid igas maakonnas, kokku osales 63 ettevõtet, mis näitab et lastega peredele suunatud turismitooted ja paketid on huvipakkuvad ja soov neid arendada on olemas.
2014 aasta seminarid olid juba järjekorras kolmandad ja eesmärk oli anda ettevõtjale juba konkreetset tagasisidet konkreetsetele toodetele ja teenustele. Ettesaadetud tooteid testisid mitmed pered nii Eestist kui ka välismaalt, samuti moodustati fookusgrupp. Ettevõtjate tagasiside niinimetatud grupimentorluse meetodist oli väga positiivne.
Loodetavasti on turismihooaja alguseks turule tulemas mitmeid uusi peredele suunatud tooteid ja teenuseid Lääne-Eesti regioonis.

EAS turismiarenduskeskuse peresõbralikkuse soovitusi vaata PDF SIIT
PDF Heli Müristaja ettekanne
PDF Reisikorraldaja vaatenurk