Veebiturunduse seminarid Lääne-Eestis

MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös maakondliku turismiorganisatsiooniga ootab Sind veebiturunduse seminaridele. 

Seminari eesmärk on tõsta turismiettevõtjate teadmisi veebiturundusest, anda praktilised tööriistad ise enda ettevõtte turundamiseks veebis ning arendada ettevõtjate omavahelist koostööd. Seminar on kahepäevane - mõlemal päeval 4 tundi, et mõte jõuaks vahepeal puhata ja jääks aega ka oma igapäevaseid tegemisi teha. Seminari viib läbi tuntud turundusguru Matis Metsala, kellel olemas pikaajaline kogemus veebiturunduse valdkonnas. 

Seminarid toimuvad:
3.-4.05. Saaremaal 
12.-13.05. Pärnumaal 
17.-18.05. Läänemaal 
24.-25.05. Hiiumaal

Vaata koolituse infot siit ja registreeru siin. Koolituse kohtade arv on piiratud, seega tasub huvi korral end kiirelt kirja panna!

Küsimuste korral:  

Kaja Karlson
Juhataja
MTÜ Lääne-Eesti Turism
+372 5817 0479
kaja.karlson@westestonia.ee
www.westestonia.ee 

 

 

Lääne-Eesti sadamate ja sihtkohtade veebitrükis soome keeles

Ilmunud on soomekeelne Lääne-Eesti sadamaid ja sihtkohtasid tutvustav veebitrükis "Länsi Viron Vesilla". Trükis sisaldab Lääne-Eesti sadamate ja sihtkohtade infot ning ettevõtjate pakkumisi. 

Trükise väljaandja MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös maakondlike turismiorganisatsioonidega. Täname kõiki osalenud ettevõtjaid koostöö eest!

Trükise veebis vaatamiseks: 
Trükist saab veebis vaadata SIIT (interaktiivne)
PDF Kui eelmine link sinu arvutis ei toimi, siis vaata SIIT. 

Allalaadimiseks: 
ZIP Lae enda arvutisse (PDF failiformaat, ZIP )
ZIP Lae enda arvutisse (Flash, ZIP)

Jalgrattaturismi seminarid Lääne-Eestis

MTÜ Lääne-Eesti Turism korraldab seminarid Lääne-Eesti regiooni ettevõtetele  ja atraktsioonidele, kes näevad oma sihtgrupina  jalgrattaga liikuvaid turiste ja pakuvad neile sobilikku turismitoodet.  

Toimumisajad- ja kohad:
29. septembril Läänemaal, Puise Nina talus, puiseninatalu.ee
30. septembril Pärnu Keskraamatukogus Akadeemia 3
06. oktoobril Saaremaal, Spa Hotell Meri, www.saaremaaspahotels.eu
07. oktoobril Hiiumaal, Rannapaargus, www.rannapaargu.ee

Seminaride eesmärgiks on luua jalgrattaturistidele sobivaid turismitooteid ja pakette. Seminari läbiviija on Toomas Lelov. Toomasel on turismialane kogemus aastast 1997. Töötanud alates uksepoisist  hotellis kuni spetsialistini riigi Turismiametis, samuti konsultandina. Alates 2003.a. on Toomas ühendanud hobi ja töö olles tegevjuht jalgrattal ettevõttes City Bike OÜ.

Vaata täpsemalt päevakava DOC SIIT

PDF Toomas Lelov´i ettekanne

Regiooni turismiinfotundides osales üle 100 ettevõtja

MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös maakondlike turismiinfokeskusega jagas maikuus maakondade ning kogu Lääne-Eesti regiooni turismiinfot!

Infotunnid olid suunatud nii majutus- kui toitlustusasutuste, muuseumite ja vaatamisväärsuste klienditeenindajatele - kõigile, kes oma igapäevatöös puutuvad kokku turistidega.

Uudised, uued objektid, trükiste ja suuremate suvesündmuste tutvustus, 10 tüüpküsimust - mida neile vastata?, ,,must see,, objektid maakonnas perele, loodusehuvilisele, kultuurihuvilisele, puhkaeestis.ee võimaluste tutvustus, suvel vabade majutuskohtade info, turismiinfokeskuse ja ettevõtja koostöö ja vastastikused ootused - läbi nende teemade anti põhjalik ülevaade sellest, mida on aastal 2014 igas maakonnas uut ja mida peaks teadma ning oskama soovitada turistile oma maakonnas.

Et oleks olemas ülevaade regioonist tervikuna, jagati soovitusi ja juhiseid ka teiste maakondade TOP turismiatraktsioonidest.
Info ja teave sellest, mida pakub naaber lähiümbruses või kuhu võiks külastajat suunata regioonis, on väga oluline osa regiooni külalislahkusest ja klienditeekonnast.
On ju nn suust-suhu reklaam parim reklaam. Saades Sinu ettevõttes hea turismiinfo ja klienditeeninduse osaliseks, on tõenäosus korduvkülastuseks kordi suurem.

Vaata internetis regiooni turismiinfot SIIT

Vaata turismiinfolehe www.puhkaeestis.ee võimaluste esitlust PDF SIIT

Vaata Pärnumaa infot SIIT

Vaata Saaremaa infot SIIT

Vaata Läänemaa infot SIIT

Pereturismitoote arendamise seminaridel Lääne-Eestis osales üle 60 ettevõtte

MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös Tartu Ülikooli Pärnu kolledžiga korraldas 2014 aasta aprillikuus pereturismitoote arendamise seminarid regiooni ettevõtjatele.
Seminarid toimusid igas maakonnas, kokku osales 63 ettevõtet, mis näitab et lastega peredele suunatud turismitooted ja paketid on huvipakkuvad ja soov neid arendada on olemas.
2014 aasta seminarid olid juba järjekorras kolmandad ja eesmärk oli anda ettevõtjale juba konkreetset tagasisidet konkreetsetele toodetele ja teenustele. Ettesaadetud tooteid testisid mitmed pered nii Eestist kui ka välismaalt, samuti moodustati fookusgrupp. Ettevõtjate tagasiside niinimetatud grupimentorluse meetodist oli väga positiivne.
Loodetavasti on turismihooaja alguseks turule tulemas mitmeid uusi peredele suunatud tooteid ja teenuseid Lääne-Eesti regioonis.

EAS turismiarenduskeskuse peresõbralikkuse soovitusi vaata PDF SIIT
2013 aasta seminaride materjale vaata SIIT
PDF Heli Müristaja ettekanne
PDF Reisikorraldaja vaatenurk

Turundusmaterjalid

Lääne-Eesti Turism logo eesti  (jpg - 290 kB)

Lääne-Eesti Turism logo inglise  (jpg - 300 kB)

Lääne-Eesti Turism slogan inglise  (jpg - 142 kB)

Lääne-Eesti Turism slogan eesti  (jpg - 102 kB)

EAS sihtturuseminaride ja koolituste materjalid

18. 04. 2013 Suurbritannia sihtturu seminar
18. 04. 2013 Hollandi sihtturu seminar
26. 02. 2013 Venemaa sihtturu seminar
23.01. 2013  Läti ja Poola sihtturu seminar