VII Lääne-Eesti Turismikonverents „PÕLDMARI VÕI KALAMARI – KUMB ON LUKSUSLIKUM?“

MTÜ Lääne-Eesti turismi iga-aastane turismikonverents toimub sel aastal 25.-26.oktoobril Hiiumaal.
Ja nagu juba tavaks saanud, on konverents kahe päevane, sest kes see saarele siis vaid üheks päevaks läheb.

REGISTREERI OMA OSALEMINE SIIN hiljemalt 01.oktoobriks, sest nii õhtusöögil kui konverentsil osalejate arv on piiratud. Saare värk ju.

Konverentsi osalustasu on 25 eurot, õhtusöögil osalustasu on 25 eurot.  

Esimesel päeval, 25.oktoobril, tutvutakse imeilusa Kassari saarega. Kassari on väljavalitute saar, sest kindel värk - kui juba korra käinud, tahad sinna taas tagasi. 
Õhtul on turismiasjalistele muhe õhtusöök restoranis "Lest ja Lammas". Samuti kuulutatakse välja käesoleva aasta parimad turismiettevõtted. 

Vaata 25. oktoobri PDF PÄEVAKAVA

PDF LÄÄNE-EESTI PARIMATE TUNNUSTAMISE STATUUT

26. oktoober on Suuremõisa lossis konverentsi ettekannete päev ja seekordne läbiv teema on luksusturism. Kuid mitte kõik ei pea olema kuld-kard-kalamari, vaid räägime seekord uuest luksusest ja sellest, kas Eesti turismitooted on erilised, autentsed, klienditeekonnast lähtuvad, detailideni läbimõeldud ja erilised.

Peaesineja Anthony Berklich räägib mis on nn uus luksusturism ja kuidas minimaalsete investeeringutega saavutada luksuslikum turismitoode. Vaatame millised on senised kogemused Estonian Ways kampaaniast ja Eesti Euroopa Liidu eesistumisest ning millised tingimused seab VIP klient oma reisikorraldajale. Arutleme kas Eesti toit ja söögikohad on erilised, kas Eesti võiks olla eriline toiduturismi sihtkoht? Uurime millised on ettevõtjate kogemused erilise ja põneva turismitoote arendamisel ja turundamisel, kas see on lihtne? Kuulame inspireerivaid näiteid mujalt maailmast ja püüame õppida Uus-Meremaa kogemusest, et nn ümarmudil ei hakkaks põldmarju ära sööma. 

Konverentsi modereerib Märt Treier. 

Vaata 26. oktoobri PDF PÄEVAKAVA 

PDF SAA TUTTAVAKS KONVERENTSIL ESINEJATEGA

Vaata infot ka FB lehel

Registreeringute tühistamine kuni 15.10 tasuta. Hilisemaid äraütlemisi ei kompenseerita. 

Lisainfo Anneli Haabu
anneli.haabu@westestonia.ee
telefon 5270660