Tegemisi sügisel!

Saaremaa

Külasta Saaremaa suurimat raba! Tule võta ette pikem ja põnevama retk 12. novembril, kus saab külastada avastamata radasid Räätsamatkal Koigi rabas. Rabaradu tunneb ja tuleb meile näitama bioloog Mart Mölder. Vajalik eelregistreerimine!

Kõik idamaiste tantsude huvilised Saaremaale! Rohkelt tantsurõõmu pakkuv festival Rahvusvaheline Idamaiste Tantsude Festival Zafla ootab 16–19. november Spa Hotell Rüütli. Toimuvad kursused erinevatele tasemetele, Saare Johara konkurss, foorum teemal “Idamaine tants ja lapseootus”, idamaine turg ning muidugi ka Saare Hafla, kus astuvad üles tantsijad saarlastest hispaanlasteni. Sel aastal on müügil ka külaliste passid „Guest pass“ osalejatele, kes soovivad külastada vaid õhtusi üritusi.

Kuidas lahendada ülemaailmne energiaprobleem? 23.- 24. novembril otsime Spa Hotell Meri's, Kuressaares koos vastust esitatud küsimusele konverentsil "Läänemere piirkonna targad energialahendused: majanduskasvu ja heaolu allikas". PS! Konverents on inglise keeles.

Luksuslik ja sportlik nädalalõpp! Grand Rose SPA Hotellis 24.-26. november SPA ja Sport. Põnevad rühmatreeningud, lõõgastavad spaamõnus ja sportlik seltskond.

Tule naudi Saaremaal kino! Sel aastal tähistab Kuressaare Filminädal EV 100 sünnipäeva peatset saabumist pöörates tähelepanu Eesti filmile. Hoia kaval silma peal!

Läänemaa 

 

Kõigi suurte ja väikeste lemmik Astrid Lindgreni 110! Iloni Imedemaa toob eesti vaatajateni esmakordselt Astrid Lindgreni näidendi “Metsas pole mingeid röövleid” tähistamaks Astrid Lindgreni 110. sünniaastapäeva.

Veel pole hilja tegemaks aasta esimene või viimane suplus! Jäiselt virgutav talisuplus Haapsalus ootab nii noori kui vanu! Talisupluskeskusel on sellest aastast uus ujuvsild, millele peagi lisanduvad riietuskabiinid ja siledam sissesõidutee. Tulevikus on keskusel ka oma soojak ja saun.

Naudi Haapsalus kultuuri! Külasta kino, kava leiad siit või naudi teatrit

KÕIK PEOLE! 11. novembril kell 19.00 olete kõik oodatud Mardipäeva SIMMANILE Roosta puhkekülas, kus astub üles meeleolukas ja lõbus rahvabänd Metsik Lääs. Mardipäevale omased kostüümid on rangelt soovitatud! Mida kirjum seda parem!

Hiiumaa

Eesti kõige kaunimate vaadetega võistlusrada! 28. oktoober leiab Tahkuna poolsaare tipus aset Maastikujooks. Stardid antakse Tahkuna tuletorni lähedal asuvast võistluskeskusest, kus ootavad sind tõenäoliselt kõige ilusamate vaadetega võistlusrada!

Kuidas edasi Hiiumaa? 9. november kell 12.00 toimub Hiiumaa arenguseminar Kärdlas, kuhu on oodatud kõik saare sõbrad, kellele läheb korda saare käekõik! Aasta olulisim ja suurim ettevõtlusteemaline sündmus Hiiumaal.

Mida teha Hiiumaal? Vastused leiab hiiumaa.events, kuhu on koondatud kõik suuremad ning väiksemad sündmused, millega enda aega saarel sisustada. Hoia end kursis!

Hiiumaal saab kino! Pimedad sügisõhtud on suurepärane aeg külastamaks Hiiumaa kino, et nautida filmikunsti uusimaid ning parimaid pärle. 

Tule ajaretkele, Hiiumaale. Oktoobri viimasel nädalavahetusel (27. - 29. oktoober) on võimalik osa saada Hiiumaa militaarmatkast. Giidiks on kaasahaarav Urmas Selirand. Lisaks, külastakse Hiiumaa Pruulikoda, kus valmib õlu, mille maitseomaduste arengut reguleerib hiidlane ise! Elamustele paneb lõpp-punkti lõõgastav Hiiumaa spaa (Huusi Holiday & SPA).

Pärnumaa

Strand SPA & Konverentsihotell saab novembris 25-aastaseks! Juubeli tuules on Strand SPA & Konverentsihotellil palju eripakkumisi ning kingitusi jagatakse kogu novembrikuu jooksul. Hoia silma peal nende Facebooki lehel ning saa osa peomeeleolust!

CCCP Põgenemistoad on taas laienemas. Tõsielupõhiseid põgenemismänge pakkuv CCCP Põgenemistoad, kes on Eesti rahva südamed võitnud Pärnu Vangla ja Mai keskuse pommivarjendi põgenemistubadega, laienevad nüüd ka Pärnu kesklinna.

Tule avasta Pernova LoodusmajaLusti kogu perega loodusmaja Käparajal — mängult või päriselt” (25.10–05.11) või külasta “Öiste tiivuliste” näitust ning naudi jalutuskäiku läbi Valguspargi.“ Erisoovil võimalik tellida temaatilisi töötubasid nii noortele kui täiskasvanutele ja pakette gruppidele. Gruppidele pakume “seltsis segasem” ja “parim klassiekskursiooni” pakette. Samuti toimuvad Astrokeskuse vaatlusnädalad teemaõhtuga.

Tervis ravispaahotell oma tuntud headuses, nüüdses uuenenud ja veelgi parem! Värske ilme on saanud hotelli vastuvõtt ning buffet-restoran, sauna- ja veekeskuses on muuhulgas ootamas näiteks uus mullivann. Uuendus-üllatusi jagub aga veel, nii et tasub Tervise tegemistel silma peal hoida, kas nende Facebooki lehe kaudu või kodulehel.  

Jäiselt virgutav talisuplus
Iloni Imedemaa
konverents „Läänemere piirkonna targad energialahendused“, foto: www.eas.ee
Kuressaare filmifestival 2017
Foto: Estonia Spa Hotels
Hiiumaa Kino
Pärnu vangla, autor Aiki Järviste
Sügisene raba
Foto:Strand SPA & Konverentsihotell
Kärdla sügis
Foto: Pernova loodusmaja